Blogie klamstewka nawroca ze spin offem zidentyfikuj chwile dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po sztych pierwszorzędny na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Świadczy wówczas, iż wcześniej niezadługo będziemy obchodzić jego 9 uroczystość! Miliony spektatorów z sprzecznych czubków zgłębiało komedie czwórki matron, które starały się zoczyć synonimię enigmatycznego stalkera. Razem zaistniało aż siedem etapów! Wtedy niemniej nie kraniec szopki! Aktualnie 20 marca będziemy umieli osłuchiwać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Natychmiast wam pełnia tłumaczymy!

Zbieżnie jak poprzednik, serial będzie podtrzymany na bazie lektur Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, dokąd wszelki dawna się egzystować handlowym (chociażby gdy krępuje się owo z wzniosłą daniną). W oprawie odkryjemy m. in. dwie aktorki z niepodobnych Słodkich Kłamstewek. Jeszcze zajmą się one w znane perspektywy. Wypowiedź tu o odpowiedniej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) zaś Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W drużynie Perfekcyjnych przewijają się też takie powodzenia gdy: Park, Brown, Rutherford czy disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Fabuła będzie się czyni we nadmienionym bajecznie miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie chcieć protekcji zaufanej archaicznej rywalki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zrozumiemy opowieść trójki sojuszników: Avy, Caitlin a Dylana. Topnieją się oni ponad zabójstwem doskonałym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się jakiemukolwiek spośród nich. Oczywiście są toteż jedynie umiejętności, przecież kompani nie potrafią zawierzyć, kiedy dowiadują się, że dziewczyna, którą programowali uśmiercić, no nie wzrasta. Tudzież mimo że nie narzekali oni z tymże miernego sojuszu, zatrzymują się oni osiowymi nielegalnymi.

kasa fiskalna cena

Mocno dowiecie się szybko 20 marca na ścieku Freeform!