Comarch erp optima obsluga

Program do fakturowania umożliwia wystawianie różnego sposobu materiałów rozliczeniowych w rodzaj szybki, lekki i dostosowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi nadzwyczaj otwarty w obsłudze. Dzięki niemu ważna wystawić teksty w jakiejkolwiek walucie.

Aplikacja ta istnieje w szerocy zsynchronizowana z innymi elementami systemu firmy Comarch. Znane są aktualizowane w obszarze całości, co powoduje obsługę księgową prostą. Z ciekawości na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten istnieje zdecydowanie najciekawszą propozycję na zbycie wśród efektów tego typu.
Dodatkowe narzędzie którym jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszelkich porady oraz materiałów dotyczących danego kontrahenta. Toż znacznie eleganckie rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego program ten jest funkcję drukowania. Wszystko to wpływa, że organizm w istotnym stopniu ułatwia bycie firmy czy biura i działa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest idealny szczególnie dla małych i średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest mocny i ludziom konieczna jest współpraca i odciążenie. Taką funkcję ma właśnie moduł faktury­ jako program do księgowania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom i ogranicza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą i możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury pozwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla pań fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak także i owymi, wskazanymi przez klienta oprogramowania oraz zarządzanie rejestru usług i partnerów.