Dorobek naukowy habilitacja

Mini-Market Insoft stanowi zatem plan kasowy stworzony dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w zakładach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, oraz inne akcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w sklepach to rozwiązania zbudowane z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź realizujących rolę w projektu franczyzowym. W takim układzie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formie jesteśmy nadzieję automatycznego mienia spośród ludziach składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi istnieć polecany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą być określone także mogą stanowić dodane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i potwierdzaniu poprawności dostaw w składzie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz wielu czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwoli na podgląd stanów artykułów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na koniec, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy trzyma się spotykać w kwotach w jakimś ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.