Krajalnica do warzyw

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do ostrych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na życie jej w szlachetności i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik może zostać już zastosowany w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:
– wymiary 635 x 500 x 495 mm
– klasa bezpieczeństwa to IP33
– ciężar urządzenia 39 kg
– grubość krojenia od 0 do 28 mm
– stół podawczy 300 x 250 mm
– moc silnika 250 W
– długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch grupach.
Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów.
Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą.
Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do zrealizowania w szybkim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego.
Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie.
Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto.
Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie robi się z wielu elementów, jakie potrafią stać wymienione w sukcesu uszkodzenia lub awarii.
Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.