Krajalnica ultradzwiekowa

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy również słabe materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klas Krajalnica została uczyniona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i realizację maszyny. Artykuły z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały zbudowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest zarówno urządzona w profesjonalną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy wybiera się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.