Ksiegowosc w firmie ubezpieczeniowej

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i zajmującej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, dodaje je a elastyczność i prostotę obsługi. Co bardzo ważne, są one dopasowane do ważnych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do jednostek prowadzących całą księgowość, jak i instytucji liczących się w postaci księgi zysków i rozchodów albo na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma szeroką gamę funkcji potrzebnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

http://erp.polkas.pl/systemy-do-zarzadzania-firma-polkas-nowa-oferta/

Enova jest układem niezwykle łagodnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z projektem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten układ w porównaniu z nowymi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać swoje raporty i wydruki, na jedyny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z użyciem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje także realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w czasie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości duchowych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.