Laptop z ekranem dotykowym czy warto

GASTRO POS jest programem, który idzie na mocną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle popularny organizm na targu gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w praktyce kelnerom również tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych i długotrwałych szkoleń, a niezwykle naturalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z dużą paletą funkcji, znacznie dobrze sprawdzi się w nie jedynie w średnim, pojedynczym lokalu, ale ponadto w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest znacznie sprawnym systemem, jaki weźmiemy na zbytu. W relacje od profilu lokalu, czy stanowi toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i efekcie jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest wstęp do całych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z zespołami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.