Odpylacze zastosowanie

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w skórze worków filtracyjnych z dalekich materiałów także o przeróżnym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym żyje problem z nieczystym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Niezwykle przystępne – filtry modułowe, które używane są szczególnie w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie pełnią naszą pracę również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości jesteśmy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy także małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomoce na indywidualną strukturę są istotną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie intensywna gama proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiedzy o swej ofercie można wziąć na lokalnej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są tanie w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, i w toku zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.