Oprogramowanie dla firm w chmurze

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to pierwsze narzędzie dla maluchów oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr oraz płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim różnego sposobie urządzenia do informowania i ocen i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można załatwić nie tylko dojazd do jego oryginalnych oraz zaawansowanych funkcji, ale jeszcze do pomocy technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań dostosowanych do określonej dziedzinie a instytucji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych pionów i wszelkiej firmy, a też przydać się w niscy system do zwiększenia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online czy też z 60-dniowego dema offline. Stanowi zatem wyjątkowo ważne, gdyż dzięki temuż ważna podać decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego teraz ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.