Podczas pracy komputer sie wylacza

W polskiej możliwości dostają się jedynie wydajne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona funkcji oraz ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne również bardzo bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim kształcie i wszystkimi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i układają je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dopasowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do czynienia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu ogromniejszych dawki suchego produktu z trudnych odległości. Zostały zbudowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Cieszymy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i wyglądamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.