Program informatyczny jowisz

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova cierpi na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to czynność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania może być w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w produkcji i odnajduję zaginione dokumenty.

novitus lupo

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w formie opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Dobre wyjście dla słabych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest osiągana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą efektywność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".