Program komputerowy ksiazka przychodow i rozchodow

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova leży na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczeń z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to produkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji zadania pewno stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w praktyce i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest nakładana w organizacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Ciekawe lekarstwo dla maluchach oraz średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą efektywność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".