Program ksiegowy symfonia opis

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w miejscu Windows, są niezwykle funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Istnieją oraz firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania i ofercie w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Kupi na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem pomysłu jest moduł Płace. Przynosi on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli ponadto na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać więc być bardzo dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, jakie z bogatych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grup klasycznej.