Przygotowania do slubu i wesela krok po kroku

comarch b2b

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyzny dzień ślubu istnieje niesamowitym przeżyciem. Dodatkowo nie zależy to od tego czy ślub czerpiemy z intelektu czy stanowi więc znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ważnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze sprawie o których pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię kobietę zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jako zapewniał, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W układu spośród obecnym obrączki ślubne i pragnęły być zachowane w tym poziomie. Wymyśliliśmy, że posiada toż być powiązanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa moda i fason na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jako inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to prawdziwa nowość. Wszak który facet chce mieć lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze funkcjonowali w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały jeszcze dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub zaś ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, że to ponad nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w współczesnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na pewny ślub przyjdzie. W obrębie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten wyjątkowy dzień. Pogoda była coś, słońce świeciło, co pewno jest silnym zwiastunem na dola. Nie mam żadnych przesądów, jednak ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej mamy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w obrębie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz gościem i kobietą. Stanowili dużo pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było końca. Wszyscy bawili się do białego rana. Wtedy stanowił naprawdę dobry dzień.