Rozwoj przedsiebiorstwa definicja

comarch b2bPlatforma Comarch B2B | Systemy ERP | POLKAS

Wraz ze koleją trybu bycia, wszechogarniającym nas pośpiechem, niejednokrotnie jest tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby pracujemy w bliskich sklepach czy dyskontach, i po dłuższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie kierujemy do wysokich sklepów, w których możemy dostać dosłownie wszystko. Zacząwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche czyli w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i higienie, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu także możemy „świeże” warzywa, owoce i ciało. A czy aby na pewno świeże? Tej pewności nie wynosić nie będziemy biorąc mięso w sklepie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, trafiając do zakupu. I że market da do tego szczególnie atrakcyjną cenę mięso wychodzi z półek i dopiero nieliczni zastanowią się i … pójdą do hurtowni mięsa. Tak można zdecydować się na taki obrót w markecie, jednak to czysta okazja, piękna sztuka ciała w ciekawej cenie. Dochodzimy do domu, a tam mięsko już tak apetycznie i lekko nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem prostym w marketach czy dyskontach jest ogromna. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez jaki może stracić dobrą opinię, klientów oraz dochód. Nowa sprawę, hurtownia kupując mięso obejmuje go zawsze tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. A jeżeli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej zbyt jest dany. A nawet większe niż w hipermarketach wartości nie są w bycie zniechęcić klientów do kupowania mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, które spośród pewnością korzystnie wpłynie na bliskie zdrowie.

Mając pod opiekę powyższe niekwestionowanym płaci się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupieniem go w ogromnych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i ceny odżywcze to role, które przygotowują się nie mieć wartości przedstawionej w walucie.