Salatka ewy wachowicz

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych zaś nie tylko polskich potraw. Ważna je zakładać praktycznie z jakiegoś warzywa, związanego z drugimi w wygodnych proporcjach i właśnie doprawionego. Nic zatem dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, jednak jest jeszcze prawdziwą bombą witaminową, potrzebną do życia naszego ciała w idealnej formie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy kupić w sklepach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc wypadkach jednak wielu dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, i prawdziwym ich minusem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To zatem w dowolnym domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest zaopatrzone w wygodny pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w sum, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Dobrej formie rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to twórz na ostatnie, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę sekund. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, i po kilku minutach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. I toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a odpowiednio. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która pragnie o tym, żebym jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które składa własny czas, i zachęca do tego, by jeść jeszcze dużo surowych, świeżo siekanych warzyw!