Teraz jest niedziela, 22 stycznia 2017, 19:19

Pasy mistrzowskie w WWE

Artykuły związane z wrestlingiem.

Pasy mistrzowskie w WWE

Post #1 przez Pein dodane czwartek, 25 października 2007, 09:57

Mój mały projekcik, którym się zajmowałem przez ostatnie 2 tygodnie ;) Niedługo pojawi się w portalu w całości, na razie są chyba bodajże 3 pasy. Tutaj zamieszczam całość za radą Norbasa ;) Jakieś komentarze by się przydały ;)

=================================================================

Obrazek
World Wrestling Entertainment (WWE) Championship jest najważniejszym pasem w największej obecnie federacji wrestlingowej na świecie – WWE. Począwszy od 1963 roku, jest on oryginalnym pasem tej federacji i jednym z najstarszych obecnie pasów mistrzowskich w profesjonalnym wrestlingu. Lista posiadaczy WWE Championship zawiera wielu znanych i legendarnych zapaśników, co czyni ten pas najbardziej obecnie prestiżowym tytułem w tym sporcie.

Historia
Na początku swojego istnienia pas nosił nazwę World Wide Wrestling Federation (WWWF) World Heavyweight Championship. Kiedy WWWF ponownie połączyło się z National Wrestling Aliance (NWA), pas stracił status „światowego” na rzecz głównego tytułu NWA – World Heavyweight Championship. W 1979 wraz ze zmianą nazwy federacji, pas zaczął nosić nazwę World Wrestling Federation (WWF) Heavyweight Championship. WWF opuściło National Wrestling Aliance a wraz z tą decyzją, pas odzyskał status „światowego” i zmienił nazwę na WWF World Heavyweight Wrestling Championship, w skrócie nazywanym po prostu WWF Championship. Ta nazwa oficjalnie została wprowadzona dopiero w 1998 roku.
W marcu 2001 roku WWF wykupiło prawa swojego najwiekszego konkurenta – World Championship Wrestling (WCW). Na WWF Vengeance 2001 pasy WWE Championship oraz WCW Heavyweight Championship połączyły się w jeden tytuł o nazwie Undisputed WWF Championship. Pierwszym posiadaczem tego pasa był Chris Jericho.
Z powodu przegranej sprawy sądowej przez World Wrestling Federation z World Wildlife Funf (Międzynarodowa Organizacja Ekologiczna) federacja zmieniła nazwę na World Wrestling Entertainment. W związku z tym sam pas także musiał zmienić przedrostek na WWE.
W 2002 roku WWE podzieliło się na dwa brandy – RAW i SmackDown!. Obecny wtedy Undisputed Champion, Brock Lesnar, nie zgodził się na obronę tytułu w obu brandach, dlatego też pas WWE Undisputed Champiopnship został spowrotem podzielony. World Heavyweight Championship został przeniesiony do brandu RAW, a WWE Championship na SmackDown!. Ten status utrzymał się do 2005 roku, kiedy to w wyniku Draft Lottery WWE Champion John Cena przeniósł się na RAW, a kilkanaście dni później WHC Batista na SmackDown!. Taka sytuacja utrzymuję sie do dzisiaj.

Wygląd
Pas WWE Championship aż 10 razy zmieniał swój wygląd. Do najbardziej charakterystycznych należy „Smokin Skull’ Stone Colda, „Spinner Belt” Johna Ceny, czy jego rekonstrukcja „Rated R Spinner Belt” Edge’a. Ciekawastką jest pas Andre the Gianta, który to stworzył go przed WWF Wresttlemanią 3, gdzie jednak przegrał walkę o tytuł mistrzowski z Hulkiem Hoganem. Tym samym jest to jedyny pas w historii WWE, który nigdy wszedł do użycia. Po zdobyciu przez Randy Ortona tytuły WWE Championship, pas nie zmienił swojego wyglądu w porównaniu z poprzednią wersją pasa (Spinner Belt) oprócz tego, że środkowa tarcza jest nieruchoma.

Wygląd wszystkich pasów WWE Championship:
WWWF Championship (1963 - 1971)

Obrazek

WWWF Championship (1971 - 1982)
Obrazek

WWF Championship "Big Green" (1982 - 1984)
Obrazek

WWF Championship “Hogan 86” (1986 - 1987)
Obrazek

WWF Championship "Winged Eagle" (5 luty 1988 - 29 marzec 1998)

Obrazek

WWF Championship "Attitude Era" / "Big Eagle" (30 marzec 1998 - 31 marzec 2002)
Obrazek

WWE Undisputed Championship (1 kwiecień 2002 – 11 kwiecień 2005)
Obrazek

WWE Championship “Spinner Belt” (11 kwiecień 2005 - do dziś)
Obrazek

Inne wyglądy pasów WWE Championship (rzadziej lub wcale nie używane):
WWF Championship "The Giant's WrestleMania III" (1987)

Obrazek

WWF Championship "Stone Cold's Smokin' Skull" (1998 - 1999)
Obrazek

WCW Championship “Big Gold” (9 grudzień 2001 - 31 marzec 2002)
Obrazek

WWE Championship "Edge's Rated R Spinner" (21 sierpień 2006 – 17 wrzesień 2006)
Obrazek

Statystyki
Pierwszy WWE Champion: Buddy Rogers
Obrazek
Pierwszym WWWF Championem został w 1963 roku Buddy Rogers, który pokonał w finale turnieju w Rio de Janeiro Antonino Rocce.

Najwięcej posiadań: The Rock (7 razy)
Obrazek
The Rock aż 7 razy zdobywał w swojej karierze główny pas WWE. Pierwszy raz tytuł ten wygrał na Survivor Series 1998, kiedy to w finale turnieju pokonał Mankinda. Kolejne 5 tytułow zdobył w trochę ponad 2 lata pokonując 2 razy Mankinda i Triple H oraz Kurta Angle. Ostatni raz The Rock zdobył ten pas na WWE Vengeance 2002 pokonując dotychczasowego WWE Undisputed Championa The Undertakera i Kurta Angle w Triple Thread Matchu.

Najdłuższy okres posiadania:
Bruno Sammartino (2803 dni)
Obrazek
Bruno Sammartino najbardziej znany jest jako wrestler, który najdłużej posiadał główny pas w historii World Wrestling Entertainment. Pochodzący z Włoch zapaśnik nazywany popularnie „The Living Legend” posiadał pas dokładnie 7 lat, 8 miesięcy i 1 dzień.

Najkrótszy okres posiadania: Yokozuna (151 sekund)
Obrazek
Yokozuna przeszedł do historii profesjonalengo wrestlingu jako osoba, która najkrócej posiadała pas mistrzwoski w WWE. Podczas WWF Wrestlemanii IX, Yokozuna pokonał w walce o WWF Championship Breta Harta, by po 2 minutach i 31 sekundach oddać tytuł przegrywając z Hulkiem Hoganem.

Najstarszy WWE Champion: Vince McMahon (54 lata, 21 dni)
Obrazek
Charmain World Wrestling Entertainment został najstarszym WWE Championem pokonując Triple H na gali SmackDown! 31 września 1999 roku. 6 dni później McMahon zrezygnował z tytułu WWE Championa.

Najmłodszy WWE Champion: Brock Lesnar (25 lat, 44 dni)
Obrazek
Najmłodszym WWE Championem jest jak na razie Brock Lesnar, który na WWE Summerslam 2002 pokonał dotychczasowego WWE Undisputed Championa, The Rocka. Sukces ten powtórzył jeszcze 2 razy pokonując za każdym razem Kurta Angle.

Najcięższy WWE Champion: Yokozuna (250 kg.)
Obrazek
Yokozuna oprócz najkrótszego „title run’u” wsławił się również tym, że jest najcięższym Championem w historii WWE. Oprócz pamiętnej walki na WWF Wrestlemanii IX, Yokozuna zdobył najważniejszy pas federacji jeszcze raz, pokonując Hulka Hogana na WWF King of the Ring 1993.

Najlżejszy WWE Champion: Eddie Guerrero (100 kg.)
Obrazek
Nieżyjący już Eddie Guerrero przeszedł do historii jako najlżejszy WWE Champion. „Latino Heat” zdobył swój jedyny tytuł mistrzowski pokonując Brocka Lesnara na WWE No Way Out 2004. Pas ten stracił w kontrowersyjnych okolicznościach w walce z JBL na WWE Great American Bash 2004.Obrazek
World Heavyweight Championship jest obecnie głównym pasem rosteru SmackDown! w największej federacji wrestlingowej świata – WWE. Wcześniej należał on do innych wielkich federacji wrestlingowych – National Wrestling Aliance oraz World Championship Wrestling.

Najbardziej rozpoznawalny pas mistrzowski w profesjonalnym wrestlingu pochodzi od wersji noszonej przez Georga Hackenschmidta z 1905 roku oraz Franka Gotha z 1908 roku. Szczególnie wiele spośród głównych dzisiejszych tytułów ma jakieś powiązanie z NWA World Heavyweight Championship stworzonym w 1948 roku. Główne pasy trzech największych federacji wrestlingowych ostatnich lat (ECW, WCW, WWE) mają swoje powiązania właśnie z NWA. Najwięcej razy pas World Heavyweight Championship w całej jego historii posiadał Ric Flair (16 razy).
W 2001 roku jeszcze wtedy World Wrestling Federation wykupiło swojego największego konkurenta – World Championship Wrestling (WCW). Oficjalnie WWE nie odnosi się teraz do pasa World Heavywieght Championship, jakoby był on tym samym pasem, co w WCW czy NWA, ale zupelnie nowym tytułem, ktory z tamtymi nie ma nic wspólnego. Pas World Heavywieght Championship w WWE jest nowym tytułem i kontynuuje egzystencje tego pasa w taki sam sposób, jaki był wcześniej: czyli że w WCW także był czymś nowym i kontynuował tradycję tego pasa od czasów NWA.

Historia pasa w WWE
W 2002 roku po podziale WWE na dwa brandy, pas World Heavyweght Championship został głównym tytułem na RAW. Jego pierwszym posiadaczem został Triple H dostając go od ówczesnego General Managera RAW: Erica Bischoffa. Pierwsza walka, której stawką był pas WHC, odbyła się na WWE Survivor Series 2002 w stypulacji Elimination Chamber.
W marcu 2003 roku „Big Gold Belt” został zastąpiony przez nowy, podobny do niego pas, różniący się jedynie umieszczeniem loga WWE.
W 2005 roku po Draft Lottery, kiedy to WWE Champion John Cena przeszedł do rosteru RAW, General Manager SmackDown! ogłosił turniej a jego stawką miał być nowy pas „SmackDown Championship”. Jednak cały turniej okazał się nieważny po przejściu ówczesnego World Heavywieght Championa Batisty do brandu SmackDown!. W ten sposób pas World Heavyweight Championship stał się głównym pasem w tym brandzie i tak zostało jak na razie do dziś.
W WWE tytuł World Heavyweight Championship posiadało jak dotąd 12 różnych wrestlerów, a sam pas zmieniał właściciela 18 razy.

Statystyki (tylko WWE)
Pierwszy World Heavyweight Champion: Triple H
Obrazek
Podczas gali RAW 2 września 2002 roku General Manager RAW Eric Bischoff przekazał pas World Heavywieght Championship Triple H. W ten sposób The Game został pierwszym World Heavywieght Championem w historii WWE.

Najwięcej posiadań: Triple H (5 razy)
Obrazek
Triple H pięc razy zdobywał w swojej karierze pas World Heavyweight Championship. Podczas WWE New Years Revolution 2005 The Game zdobył ten tytuł po raz ostatni wygrywając Elimination Chamber Match.

Najdłuższy okres posiadania: Batista (282 dni)
Obrazek
Batista wygrywając swój pierwszy pas World Heavyweight Championship na WWE Wrestlemanii 21, nie stracił tego tytułu przez 282 dni, by wreszcie oddać pas 10 stycznia 2006 roku z powodu kontuzji tricepsa. Batista zdobył ten tytuł jeszcze dwa razy: na WWE Survivor Series 2006 pokonując King Bookera oraz na WWE Unforgiven 2007 pokonując ówczesnego World Heavywieght Championa Great Khalego i Reya Mysterio w Triple Thread Matchu.

Najkrótszy okres posiadania: Randy Orton oraz Shawn Michaels (28 dni)
Obrazek
Shawn Michaels zdobył swój jedyny pas World Heavyweight Championship wygrywając Elimination Chamber Match na WWE Survivor Series 2002. Tytuł ten stracił na WWE Armageddon 2002 przegrywając Three Stages of Hell Match z Triple H.

Najstarszy World Heavyweight Champion: The Undertaker (42 lata, 8 dni)
Obrazek
Legendarny The Undertaker wygrał swój jedyny tytuł World Heavyweight Championship na WWE Wrestlemanii 23, kiedy to pokonał Batistę. Podtrzymał w ten sposób swój winning strike na najważniejszej gali roku w WWE. Deadman stracił pas przegrywając walke na SmackDown! 8 maja 2007 roku. Jego pogromcą okazał się Edge, który wykorzystał kontrakt Money in the Bank.

Najmłodszy World Heavywieght Champion:
Randy Orton (24 lata, 137 dni)
Obrazek
Njamłodszym World Heavyweight Championem jak do tej pory jest Randy Orton, który wygrał walkę o pas z Chrisem Benoit na WWE Summerslam 2004. Cieszył się tym tytułem jednak tylko 28 dni. Na WWE Unforgiven 2004 przegrał walkę z Triple H i stracił tytuł World Heavyweight Championa.

Najcięższy World Heavyweight Champion: The Great Khali (191 kg.)
Obrazek
Gigant z Indii wygrał swój jednyn jak dotąd tytuł World Heavyweight Championship na jednym z tapingów SmackDown! wygrywając 20-Man Battle Royal. Pas ten skutecznie bronił aż do WWE Unforgiven 2007, kiedy to został pokonany przez Batistę w Triple Thread Matchu, w którym także brał udział Rey Mysterio.

Najlżejszy World Heavyweight Champion: Rey Mysterio (75 kg.)
Obrazek
Rey Mysterio jest jak dotąd najlżejszym World Heavyweight Championem. Podczas gali WWE Wrestlemania 22 wygrał Triple Thread Match pokonując dotychczasowego World Heavyweight Championa Kurta Angle oraz Randy Ortona. Pas ten stracił dopiero na WWE Great American Bash 2007, kiedy to przegrał z King Bookerem.Obrazek
WWE Intercontinetal Championship jest drugim co do ważności pasem stworzonym World Wrestling Entertainment. Obecnie jest on także drugim tytułem w rosterze RAW.

Historia
WWE Intercontinental Championship na początku nazywał się oficjalnie World Wrestling Federation (WWF) Intercontinental Championship. Historia pasa sięga 1979 roku, kiedy to Pat Patterson zunifikował pasy North American Championship i South American Championship zostając pierwszym WWF Intercontinental Championem.

W 2001 roku World Wrestling Federation wykupiło prawa swojego największego rywala World Championship Wrestling. Podczas WWE Survivor Series doszło do walki pomiędzy WWF Intercontinental Championem Testem oraz WCW United States Championem Edge’m. Edge wygrał tą walkę i połączył oba pasy zostając nowym WWF Intercontinental Championem.

Po przegranej sprawie sądowej w 2002 roku World Wrestling Federation zmieniło nazwę na World Wrestling Entertainment, w więc tytuł Intercontinental Championship także zmienił swój przedrostek na WWE. W ciągu kilku następnych miesięcy WWE Intercontinental Championship wędrował między unifikacyjnymi matchami z innymi tytułami WWE.

22 lipca 2002 roku został połączony z tytułem WWE European Championship, kiedy to WWE Itercontinental Champion Rob Van Dam pokonał WWE European Championa Jeffa Hardy w Ladder Matchu. Rob Van Dam jest uznawany za ostatniego jak do tej pory European Championa.
26 siepnia 2002 roku pas WWE Intercontinetal Championship został ponownie zunifikowany – tym razem z tytułem WWE Hardcore Championship. Rob Van Dam pokonał WWE Hardcore Championa Tommy Dreamera, zostając ostatnim Hardcore Championem w dziejach tego pasa.
Wreszcie pas WWE Intercontonental został połączony z tytułem World Heavyweight Championship na WWE No Mercy 2002, kiedy to World Heavyweight Champion Triple H pokonał ówczesznego WWE Intercontinental Championa Kane’a. Powodem unifikacji tych pasów była decyzja General Managera RAW, Erica Bischoffa o tym, że w brandzie RAW może być tylko jeden prawdziwy mistrz.
W 2003 roku jeden z dwóch General Managerów RAW, Stone Cold Steve Austin reaktywował pas WWE Intercontinental Championship czyniąc go drugim najważniejszym pasem w brandzie RAW. Pierwszy WWE Intercontinental Champion po reaktywacji został wyłoniony na WWE Judgement Day 2003 podczas Battle Royalu. Nowym WWE Intercontinental Championem został Christian.
Na Vengeance 2004 Edge po raz piąty zdobył ten tytuł, zmuszony był oddać pas z powodu kontuzji. Nowego WWE Interconinental Championa wyłoniono na WWE Unforgiven 2004, kiedy to Chris Jericho pokonał Christiana w stypulacji Ladder Match.

Do ciekawostek można zaliczyć także zdobycie tego tytułu przez kobietę. Na WWF No Mercy 1999 oraz na jednym z tapingów SmackDown Chyna wygrała WWF Intercontinental Championship.

Statystyki:
Pierwszy Intercontinental Champion: Pat Patterson
Obrazek
Pat Patterson w 1979 roku zunifikował pasy North American Championship i South American Championship zostając pierwszym WWF Intercontinental Championem.


Najwięcej posiadań: Chris Jericho (8 razy)
Obrazek
Chris Jericho pierwszy tego typu sukces odniósł na gali WWF Armageddon 1999 pokonując Chyne. Oprócz tego sukcesu Y2J aż 7 razy zdobywał jeszcze tytuł WWE Intercontinental Championship.

Najdłuższy okres posiadania: The Honky Tonk Man (454 dni)
Obrazek
Honky Tonk Man swój jedyny tytuł zdobył na WWF Superstar of Wrestling pokonując Ricky Steamboat’a. Bronił ten pas aż 15 miesięcy, aż wreszcie odebrał mu tytuł WWF Intercontinental Championship Ultimate Warior na WWF Summerslam 1989.

Najkrótszy okres posiadania: Triple H (Unifikacja pasa)
Obrazek
Triple H zunifikował pas WWE Intercontinental Championship z pasem World Heavywieght Championship pokonując dotychczasowego WWE Intercontinental Championa – Kane’a. Triple H razem z tym sukcesem aż pięć razy zdobył tytuł WWE Intercontinental Championa.

Najstarszy WWE Intercontinental Champion: Ric Flair (56 lat, 205 dni)
Obrazek
Ric Flair zdobył pas WWE Intercontinental Championship na WWE Unforgiven 2005 pokonując Carlito. Stał się dzięki temu najstarszym WWE Intercontinental Championem.

Najmłodszy WWE Intercontinental Champion: Jeff Hardy (23 lata, 222 dni)
Obrazek
Jeff Hardy zasłynął jako najmłodszy WWE Intercontinental Champion pokonując 12 kwietnia 2001 roku na gali SmackDown! dotychczasowego WWF Intercontinental Championa – Triple H.

Najcięższy WWE Intercontinental Champion: Rikishi (182 kg.)
Obrazek
Rikishi jest jak do tej pory najcięższym WWE Intercontinental Championem. 22 czerwca 2000 roku na gali SmackDown! pokonał Chrisa Benoit zdobywając swój jedyny indywidualny tytuł w WWE.

Najlżejszy WWE Intercontinental Champion: Chyna (70 kg.)
Obrazek
Jedyna kobieta, która wygrała pas WWE Intercontinental Championship jest zarazem najlżejszym zdobywcą tego tytułu. Podczas gali WWF No Mercy 1999 zdobyła pierwszy raz ten tytuł pokonując Jeffa Jarretta.


Obrazek
WWE United States Championship jest obecnie drugim co do ważności tytułem w rosterze SmackDown! największej federacji wrestlingowej świata – World Wrestling Entertainment.

Historia
Tytuł United States Championship wywodzi się z największej federacji wrestlingowej tamtych czasów – National Wrestling Aliance (NWA). Mimo, że NWA ukoronowało Buddy Rogersa w 1950 roku na United States Championa, dopiero za kilkanaście lat zaczęto uznawać tą decyzję. NWA Heavyweight Championship zostało uznane przez Mid Atlantic Championship Wrestling i weszło w życie jako najważniejsze zawody regionu Mid-Atlantic 1 stycznia 1975 roku, a Harley Race został pierwszym mistrzem w inauguracji. Zawody te przekształciły sie w Undisputed NWA United States Championship w styczniu 1981 roku. Wtedy ostatnia potrzeba NWA czyli uznanie ich własnego tytułu United States Championship zostało zakończone. W 1986 roku tytuł stał się drugim co do ważności mistrzostwem w Mid Atlantic Championship Wrestling, a jego promotorem został Jim Crockett Jr, który połączył NWA World Heavyweight Championship przejmując nad nim kontrolę. W 1991 roku pas zmienił nazwę na World Championship Wrestling (WCW) United States Heavyweight Championship, kiedy promocję przejęło World Championship Wrestling (WCW).

W marcu 2001 roku World Wrestling Federation wykupiło swojego największego rywala – World Championship Wrestling – a wraz z nim tytuł United States Championship. Na gali WWF Survivor Series 2001 tytuły WCW United States Championship oraz WWF Intercontinental Championship zostały zunifikowane przez WCW United States Championa, Edge’a. W rezultacie tytuł WCW United States Championship przestał być używany, a Edge został nowym WWF Intercontinental Championem.

W lipcu 2003 roku tytuł został reaktywowany przez General Manager rosteru SmackDown! – Stephanie McMahon i nazwany WWE United States Championship. Pierwszym WWE United States Championem został Eddie Guerrero, który wygrał finał turnieju na WWE Vengeance 2003 pokonując Chrisa Benoit.
Po tym jak John Cena po raz trzeci wygrał pas WWE United States Championship, zmienił jego wygląd na tak zwany „Spinner Belt”. Jednakże po tym, jak w marcu 2005 roku Orlando Jordan odebrał mu tytuł, „Spinner Belt” został zniszczony przez JBL oraz The Gabin, a pas powrócił do swojego wcześniejszego wyglądu.

Statystyki
Najwięcej posiadań: Ric Flair, Chris Benoit, Lex Luger, Wahoo McDaniel (Po 5 razy oficjalnych posiadań)
Obrazek
Chris Benoit aż 5 razy zdobywał tytuł United States Championship. W WWE pierwszy raz udało mu się to na WWE Summerslam 2005, kiedy to w trwającym jedynie 25 sekund pojedynku pokonał Orlando Jordana.

Pierwszy United States Champion: Harley Race
Obrazek
Pierwszym United States Championem został Harley Race, który pokonał w finale turnieju w 1975 roku Johnny Weavera.

Najdłuższy okres posiadania: Lex Luger (523 dni)
Obrazek
Lex Luger oprócz tego, że aż 5 razy zdobywał tytuł United States Championa, jest także jak na razie jego najdłuższym posiadaczem. Luger wygrywając pas 22 maja 1989 roku, bronił go az do Halloween Havoc 1990, kiedy to przegrał ze Stanem Hansenem.

Najkrótszy okres posiadania: Steve Austin (5 minut)
Obrazek
Austin zdobył swój drugi tytuł United States Championship dostając pas bez walki na WCW Fall Brawl 1994 z powodu kontuzji Ricky Steamboat’a. Cieszył się jednak tym tytułem zaledwie 5 minut, kiedy to Jim Duggan pokonał go w walce o ten tytuł w niecałe 35 sekund.

Najstarszy United States Champion: Terry Funk (56 lat, 85 dni)
Obrazek
Najstraszym jak do tej pory United States Championem jest Terry Funk, który zdobył ten tytuł po raz drugi 22 września 2000 roku na jednym z tapingów House Show pokonując dotychczasowego WCW United States Championa – Lance’a Storma.

Najmłodszy United States Champion: David Flair (20 lat, 121 dni)
Obrazek
David Flair jest najmłodszym United States Championem. 5 lipca 2000 roku na gali Monday Night Nitro dostał pas od Prezydenta WCW – Rica Flaira, który na tej samej gali odebrał pas dotychczasowemu WCW United States Championowi – Scott’owi Steiner’owi.

Najcięższy United States Champion: Big Show (230kg.)
Obrazek
Big Show swój jedyny tytuł WWE United States Championship zdobył na gali WWE No Mercy 2003, pokonując Eddie’go Guerrero. Dzięki temu jest jak na razie najcięższym zdobywcą tego tytułu.

Najlżejszy United States Champion: David Flair (93 kg.)
Obrazek
Oprócz tego, że David Falir jest najmłodszym United States Championem, przeszedł także do historii jako najlżejszy jak do tej pory posiadacz tego pasa.


Obrazek
Tytuły World Tag Team Championship są oryginalnymi tytułami World Wrestling Entertainment, a obecnie sa one głównymi pasami tag team w brandzie RAW.

Historia

Tytuły World Tag Team Championship pierwotnie nazywały się World Wide Wrestling Federation (WWWF) World Tag Team Championship. 3 sierpnia 1971 roku Luck Graham i Tarzan Tyler zostali pierwszymi World Tag Team Championami. W 1979 roku WWWF zmieniło nazwę na World Wrestling Federation (WWF), a więc także tytuły World Tag Team Championship przemianowano na World Wrestling Federation (WWF) World Tag Team Championship. Pasy zaczęto oficjalnie nazywać WWF Tag Team Championship na początku lat 90.

W marcu 2001 roku World Wrestling Federation wykupiło World Championship Wrestling. Podczas WWF Survivor Series 2001 miała miejsce walka o unifikację pasów WCW Tag Team Championship oraz WWF Tag Team Championship w stypulacji Steel Cage Match, kiedy to WCW Tag Team Championi The Dudley Boyz pokonali WWF Tag Team Championów The Hardy Boyz. W rezultacie The Dudley Boyz zostali ostatnimi posiadaczami pasów WCW tag Team Championship oraz zostali nowymi WWF Tag Team Championami.
Podczas kolejnej zmiany nazwy federacji na World Wrestling Entertainment, pasy tag team także przemianowano na World Wrestling Entertainment (WWE) Tag Team Championship. W tym samym roku w WWE powstał nowy brand o nazwie SmackDown! a na jego czele stanęła Stephanie McMahon. Niedługo potem został ogłoszony pierwszy Brand Extension wszystkie gwiazdy WWE zostały wybrane do poszczególnych rosterów. Dotychczasowi WWE Tag Team Championi dołączyli do rosteru RAW. W rezultacie pasy te zostały w brandzie RAW, a SmackDown! został bez tytułów drużynowych. Wobec tego General Manager SmackDown! wprowadziła nowe tytuły tag team do swojego brandu nazywając je WWE Tag team Championship. Wobec tego tytuły tag team na RAW zostały przemianowane na World Tag Team Championship.

Statystyki
Najwięcej posiadań: Jako Team-The Dudley Boyz (8 razy), Indywidualnie-Edge (11 razy)
Obrazek
The Dudley Boyz najwięcej raz spośród wszystkich tag teamów zdobywali pasy World Tag Team Championship. Podczas WWF No Way Out 2000 zdobyli te tytuły po raz pierwszy pokonując Edge’a i Christiana. Po tym wydarzeniu Dudley Boyz jeszcze 7-krotnie zdobywali tytuł drużynowych mistrzów świata.

Pierwsi World Tag Team Championi: Luke Graham & Tarzan Tyler
Obrazek
Luke Graham i Tarzan Tyler przeszli do historii jako pierwsi WWWF Tag Team Championowie. 3 lipca 1971 roku w finale turnieju o pasy WWWF Tag Team Championship pokonali oni Dicka The Bruiser oraz The Sheika.

Najdłuższy okres posiadania: Demolition (478 dni)
Obrazek
Legendarny Teag Team Demolition swoje pierwsze tytuły WWF Tag Team Championship zdobyli na WWF Wrestlemanii IV, kiedy to pokonali Strike Forces. Pasów tych bronili aż do Saturday Night Main Event XXII, kiedy to przegrali z The Brain Busters.

Najkrótszy okres posiadania: Edge & Christian (1 godzina)
Obrazek
19 marca 2001 Edge & Christian wygrali pasy WWF Tag Team Champiosnhip pokonując The Hardy Boyz. Pierwotnie jednak title shot zarezerwowany był dla The Dudley Boyz, jednak Edge & Christian uznali, że skoro ich nie ma w hali, co oni przejmują prawo walki z championami. Jednak po wygranej walce Edge’a & Christiana z dotychczasowymi WWF Tag Team Championami, Dudley Boyz pojawili się i zarządali swojego title shota. Jeszcze tego samego wieczoru doszło do walki o pasy WWF Tag Team Championship, którą wygrali Dudley Boyz. W ten sposób Edge & Christian posiadali tytuły WWF Tag Team Championship tylko przez jedną godzinę.

Najstarszy World Tag Team Champion: Ric Flair (55 lat, 253 dni)
Obrazek
Ric Flair wraz z Roddy Piperem zdobyli tytuły World Tag Team Championship na WWE Cyber Sunday 2007 pokonując The Spirit Squad. Ric Flair stał się w ten sposób najstarszym jak do tej pory Tag Team Championem.

Najmłodszy World Tag Team Champion: Rene Dupree (19 lat, 182 dni)
Obrazek
Rene Dupree jak do tej pory jest najmłodszym zdobywcą pasa World Tag Team Championship. Na WWE Bad Blood 2003 wraz ze swoim tag team partnerem – Sylvain Grenier – pokonali ówczesnych World Tag Team Championów – RVD i Kane’a.

Najciężsi World Tag Team Championi: Yokozuna & Owen Hart (394 kg)
Obrazek
Podczas WWF Wrestlemanii XI warzący 103 kg. Owen Hart oraz 291 kg.Yokozuna po raz pierwszy zdobyli tytuły WWF Tag Team Championship pokonując The Smokin’ Guns. Sukces ten powtórzyli później jeszcze tylko jeden raz wygrywając pasy na RAW 23 września 1995 roku.

Najlżejsi World Tag Team Championi: Paul London & Brian Kendrick (173 kg.)
Obrazek
Najlżejszymi World Tag Team Championami są jak na razie Paul London & Bryan Kendrick, którzy pokonali na jednej z gal House Show w 2007 roku dotychczasowych championów – Lance Cade’a & Trevora Murdocka.


Obrazek
WWE Tag Team Championship są profesjonalnymi tytułami mistrzowskimi World Wrestling Entertainment dla brandu SmackDown!.

Historia
W 2002 roku WWE zostało podzielone na dwa rostery: RAW i SmackDown!. W związku z tym wszyscy wrestlerzy i wszystkie pasy federacji zostały podzielone poprzez te brandy. Mimo, że ówcześni Tag Team Championowie zostali wybrani na SmackDown!, General Manager RAW, Eric Bischoff podjął decyzje o przeniesieniu ich do swojego rosteru. Przez to roster SmackDown! nie miał żadnego tytułu dla tag teamów.
Niedługo potem General Manager SmackDown!, Stephanie McMahon utworzyła nowe pasy, które oficjalnie nazwano WWE Tag team Championship. Pierwszych drużynowych mistrzów WWE wyłoniono poprzez 8-drużynowy turniej, którego finał rozegrał się na WWE No Mercy 2002. Pierwszymi WWE Tag Team Championami zostali Kurt Angle i Chris Benoit, którzy pokonali po niezwykle zaciętej walce Reya Mysterio i Edge’a.

Statystyki


Najwięcej posiadań: Jako Team - MNM (3 razy), Indywidualnie – Eddie Guerrero i Rey Mysterio (4 razy)
Obrazek
MNM aż trzykrotnie w krótkiej historii WWE Tag Team Championship zdołali zdobyć te tytuły. Swój pierwszy sukces odnieśli 21 kwietnia 2005 roku odbierając pasy Reyowi Mysterio i Eddiemu Guerrero.

Pierwsi WWE Tag Team Championowie: Kurt Angle & Chris Benoit
Obrazek
Na WWE No Mercy 2002 Kurt Angle i Chris Benoit pokonali w finale turnieju Reya Mysterio i Edge’a i zostali pierwszymi WWE Tag Team Championami.

Najdłuższy okres posiadania: Paul London & Brian Kendrick (331 dni)
Obrazek
Paul London & Brian Kendrick zdobyli pasy WWE Tag Team Championship na WWE Judgment Day 2006 pokonując MNM. Tytuły te stracili dopiero po niespełna roku przegrywając z Deuce N’ Domino 20 kwietnia na gali SmackDown!.

Najkrótszy okres posiadania: Edge & Rey Mysterio (12 dni)
Obrazek
Edge & Rey Mysterio zrewanżowali się Kurtowi Angle i Chrisowi Benoit po porażce na WWE No Mercy 2002, wygrywając walkę o pasy WWE Tag Team Championship 7 listopada 2002 roku na gali SmackDown! w stypulacji Two out of free falls match. Tytuły te stracili jednak już po 12 dniach przegrywając na WWE Survivor Series 2002 Three Way Elimination Match.

Najstarszy WWE Tag Team Champion: Road Warior Animal (45 lat, 272 dni)
Obrazek
Na WWE Great American Bash 2005 Road Warior Animal wraz z Heidenreichem wygrali walkę o pasy WWE Tag Team Championship z dotychczasowymi mistrzami-MNM. Road Warior Animal stał się tym samym najstarszym jak do tej pory WWE Tag Team Championem mając w dniu zdobycia tego tytułu niespełna 46 lat.

Najmłodszy WWE Tag Team Champion: Rene Dupree (20 lat, 259 dni)
Obrazek
Rene Dupree razem z Kenzo Suzukim 9 września 2004 roku na gali SmackDown! zdobyli jedyny raz tytuły WWE Tag Team Championship pokonując Billy Kidmana oraz Paula Londona. Rene Dupree stał się w ten sposób najmłodszym Tag Team Championem mając wtedy niespełna 21 lat.

Najciężsi WWE Tag Team Championi: Rikishi & Scotty 2 Hotty (292 kg.)
Obrazek
Najciężsi jak na razie WWE Tag Team Championi zdobyli te tytuły 5 lutego 2004 roku na gali SmackDown! pokonując dotychczasowych WWE Tag Team Championów The Basham Brothers.

Najlżejsi WWE Tag Team Championi: Paul London & Brian Kendrick (173 kg.)
Obrazek
Oprócz najdłuższego title run’u, Paul London i Brain Kendrick wyróżniają się także jako najlżejsi zdobywcy pasów WWE Tag Team Championship.


Obrazek
World Wrestling Entertainment (WWE) Cruiserweight Championship jest profesjonalnym tytułem w World Wrestling Entertainment, a pochodzi z nieistniejącej już federacji World Championship Wrestling. O pas mogą rywalizować tylko „Cruisierzy” czyli osoby warzące mniej niż 100 kg. Obecnie pas ten występuje w rosterze SmackDown!.

Historia
Cruiserweight Championship pochodzi z WCW gdzie nosił nazwę World Championship Wrestling (WCW) Light Heavyweight Championship. Historia pasa sięga 1991 roku, kiedy to odbył się turniej mający wyłonić pierwszego WCW Light Heavyweight Championa. W finale Brian Pillman pokonał Richarda Mortona wygrywając ten tytuł. 2 września 1992 roku WCW Light Heavyweight Champion Brand Amstrong musiał zrezygnować z tytułu z powodu kontuzji kolana. Pas został na vacancie aż do 1996 roku kiedy turniej wygrał Shinjiro Ohtani pokonując w finale Chrisa Benoit, a sam tytuł przemianowano na WCW Cruiserweight Championship.

W marcu 2001 roku World Championship Wrestling (WCW) zostało wykupione przez World Wrestling Federation (WWF). 30 lipca 2001 roku na cotygodniowej gali RAW is WAR tytuły WCW Cruiserweight Championship oraz WWF Light Heavyweight Championship zunifikowano. W walce unifikacyjnej WWF Light Heavyweight Champion X-Pac pokonał WCW Criuserweight Championa Billy Kidmana. Mimo tego oba tytuły były bronione nadal osobno. Na WWF Survivor Series 2001 pas WCW Cruiserweight Championship przemianowano na World Wrestling Federation (WWF) Cruiserweight Championship, a tytuł WWF Light Heavyweight Championship wyszedł z użycia.

Statystyki
Najwięcej posiadań: Rey Mysterio (8 razy)
Obrazek
Pierwszy z ośmiu tytułów Cruiserweight Championship Rey Mysterio zdobył jeszcze w World Championship Wrestling 8 lipca 1996 roku na cotygodniowej gali Monday Nitro pokonując Deana Malenko.

Pierwszy Cruiserweight Champion: Brian Pillman
Obrazek
Brain Pillman został pierwszym WCW Light Heavyweight Championem wygrywając finał turnieju z Richardem Mortonem. Ponadto zdobył ten tytuł także drugi raz pokonując Jushina Ligera na WCW SuperBrawl II.

Najdłuższy okres posiadania: Gregory Helms (385 dni)
Obrazek
Gregory Helms swój trzeci tytuł WWE Cruiserweight Championship zdobył na WWE Royal Rumble 2006 wygrywając Six-Way Match. Pas ten stracił dopiero na WWE No Way Out 2007 przegrywając 8-man Cruiserweight Open z Chavo Guerrero.

Najkrótszy okres posiadania: Psicosis (1 godz.)
Obrazek
2 października na Mondat Nitro zostało zapowiewiedziane że Lenny Lanea przegrał swój pas z Psychosisem na House Show mimo, że walka nigdy się nie odbyła. Nigdy nie podano, dlaczego tytuł przyznano Psychosis’owi. Na tej samej gali Disco Inferno pokonał Psychosis’a i został nowym WCW Cruiserweight Championem.

Najstarszy Cruiserweight Champion: Chavo Classic (55 lat, 160 dni)
Obrazek
Chavo Classic zdobył jedyny raz tytuł WWE Cruiserweight Championship pokonując 20 maja 2004 roku na cotygodniowej gali SmackDown! dotychczasowego WWE Cruiserweight Championa Chavo Guerrero oraz Spike’a Dudleya. Pas ten stracił niespełna miesiąc później, 18 czerwca przegrywając z Reyem Mysterio.

Najmłodszy Cruiserweight Champion: Hornswoggle (21 lat, 55 dni)
Obrazek
Najmłodszym jak do tej pory Cruiserweght Championem jest Horswoggle, który niespodziewanie wygrał Six-Way Match na WWE Great American Bash 2007 mimo, że w ogóle do tej walki nie był zakontraktowany. Pas ten stracił 28 września 2007 roku na gali SmackDown!, kiedy odebrała mu go General Manager SmackDown! Vicky Guerrero.

Najcięższy Cruiserweight Champion: Oklahoma (118 kg.)

Oklahoma wygrał swój jedyny tytuł WCW Cruiserweight Championship na WCW Soulded Out 2000 pokonując Madusę. Pas ten został mu zabrany 2 dni później na cotygodniowej gali Nitro z powodu zbyt wysokiej wagi.

Najlżejszy Cruiserweight Champion: Hornswoggle (54 kg.)
Obrazek
Hornswoggle oprócz tego, że jest jak do tej pory najmłodszym Cruiserweight Championem, przechodzi do historii jako jak na razie najlżejszy zdobywca tego pasa.


Obrazek
Women’s Championship jest profesjonalnym tytułem mistrzowskim w World Wrestling Entertainment. Walczą o niego jedynie WWE Divy a pas jest jednym z tytułów w rosterze RAW.

Historia
Porównując do pasów dla mężczyzn , Women’s Championship jest uważane jako jeden z mniej ważnych pasów z powodu różnych mniejszych ról , które divy mają w nowych wrestlingowych storylinach.

Z powodu względnej wielkości rosteru kobiet w porównaniu do rosteru mężczyzn , poświęcono więcej uwagi na odpowiedzialność związaną z tytułem Women’s Championship , porównując do wszystkich męskich tytułów , które faktycznie rzecz biorąc muszą być bronione raz na 30 dni lub oddane na vacant w przypadku kontuzji , co nie zostało narzucone w przypadku pasa kobiet. Przykładem tego jest sytuacja w której Trish Stratus wzięła 4- miesięczny urlop z powodu problemów z dyskiem wracając dalej będąc mistrzynią.

Pierwszą Women’s Champion była The Fabulous Moolah, która 31 września 1956 roku w finale turnieju pokonała Judy Grable. W tym czasie tytuł ten był rozpoznawalny jako NWA World Women’s Championship. W 1983 roku The Fabulous Moolah, która posiadała w tamtym czasie prawa do tytułów Women’s Championship oraz Women’s Tag Team Championship, sprzedała je Vince’owi McMahon’owi kiedy WWF opuszczało NWA. Dzięki temu, tytuł ten był od tej pory rozpoznawalny jako WWF Women's Championship. WWE nie uznawało zmiany pasów od 1956 do 1983 roku co oznacza, że The Fabulous Moolah posiadała tytuł Women’s Championship przez 30 lat mimo, że przez ten okres pas zmieniał właścicielki.

W 1990 roku WWF Women’s Champion Rockin Robin opuściła federację i została pozbawiona tytułu, natomiast sam tytuł przeszedł na vacant. Pas reaktywowano w 1993 roku, kiedy Alundra Blayze wygrała 6-osobowy turniej. Po tym jak w listopadzie 1995 roku wygrała ona po raz 3 ten pas, Alundra Blayze odeszła do World Championship Wrestling, wyrzucając pas Women’s Championship do kosza na Nitro.

Pas reaktywowano dopiero w 1998 roku a zdobyła go Jacqueline pokonując Sable 15 września na cotygodniowej gali RAW os WAR. W okresie „Attitude Era” pas Women’s Championship był broniony także w niewrestlingowych stypulacjach takich jak: Evening gown Matches, Swimming pool Matches czy Bra and panties Matches. Harvey Wippleman, zamaskowany jako Hervina, został jedynym męskim posiadaczem Women's Championship. Później mógł on pokonać każdą kobietę w wyniku czego był on Women’s Championem.

W 2002 roku WWE podzieliło się na rostery RAW i SmackDown!. Wobec tego pas Women’s Championship mógł być broniony na galach obydwu rosterów. Mimo, że pas oficjalnie należał do RAW, od czasu do czasu był on także broniony na galach SmackDown!.

Statystyki
Najwięcej posiadań: Trish Stratus (7 razy)
Obrazek
Trish Stratus swój pierwszy z siedmu tytułów Women’s Championship zdobyła na WWF Survivor Series 2001 wygrywając Six-Pack Challenge i pokonując w nim Ivory, Lite, Jazz, Mighty Molly i Jacqueline.

Pierwsza Women’s Champion: The Fabulous Moolah
Obrazek
Legendarna Fabulous Moolah przeszła do historii jako pierwsza Women’s Champion wygrywając finał turnieju z Judy Grable w 1965 roku.

Najdłuższy okres posiadania: The Fabulous Moolah (10 lat, 170 dni)
Obrazek
The Fabulous Moolah oficjalnie przez WWE uznawana jest za posiadaczkę pasa Women’s Championship aż przez 30 lat. Pomimo tego, autentycznie broniła tego tytułu „tylko” trochę ponad 10 lat. Ta różnica spowodowana jest nieuznawaniem zmiany pasa przez WWE podczas okresu, kiedy WWE należało do NWA.

Najkrótszy okres posiadania: Mickie James (1 godzina)
Obrazek
Mickie James ze swojego 3 tytułu Women’s Championship cieszyła się tylko godzinę. Mimo, że na jednej z gali House Show w Paryżu wygrała pas, jeszcze na tej samej gali doszło do rewanżu, w którym nie dała rady niedawnej Women’s Champion – Melinie.

Najstarsza Women’s Champion: The Fabulous Moolah (76 lat, 87 dni)
Obrazek
Fabulous Moolah zdobyła swój ostatni tytuł Women’s Championship pokonując Ivory na WWE No Mercy 1999. Została w ten sposób jak na razie najstarszą zdobywczynią tego pasa.

Najmłodsza Women’s Champion: Wendi Richter (22 lata, 321 dni)
Obrazek
Wendi Rochter swój pierwszy z dwóch tytułów Women’s Championship wygrała na gali WWF The Brawl to End it All pokonując dotychczasową Women’s Champion – The Fabulous Moolah zostając tymsamym także najmłodszą posiadaczką tego pasa.

Najcięższa Women’s Champion: Bertha Faye (118 kg.)
Obrazek
Najcięższa jak do tej pory Women’s Champion wygrała swój jedyny tytuł na WWF Summerslam 1995 pokonując Alundre Blayze. Pas ten broniła aż do 23 paźrdziernika na gali Monday Night RAW, kiedy to zrewanżowała jej się Blayze.

Najlżejsza Women’s Champion: The Kat (48 kg.)
Obrazek
Najlżejszą Women’s Champion jest jak do tej pory The Kat, która na WWF Armageddon 1999 wygrała Four Corners Evening Gown Pool Match pokonując dotychczasową mistrzynię – Ivory oraz B.B. i Jaqueline. Pas ten straciła ponad miesiąc później, 31 marca 2000 roku na gali RAW is WAR przegrywając z Herviną.
Ostatnio edytowano niedziela, 4 listopada 2007, 01:03 przez Pein, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pein
Midcarder
Midcarder
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Autor wątku
Posty: 279
Wątki: 6
Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2006, 16:45
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 28
Płeć:
Imię: Bartek
W temacie: 2005
Wrestler: Randy Orton
Federacja: WWE
Piwa: 1
Reputacja: -1
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #2 przez pablo modjo dodane czwartek, 25 października 2007, 11:23

MOC!
Kawał zajebiscie dobrej roboty :D
Moje gratulacje :t_up:
Avatar użytkownika
pablo modjo
Old Star
Old Star
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 2882
Wątki: 352
Dołączył(a): sobota, 3 czerwca 2006, 18:10
Lokalizacja: Zielona Góra
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 31
Płeć:
Imię: Pablo
W temacie: 1998
Wrestler: HHH, AJ, Rock, Angle, Joe
Federacja: TNA
Piwa: 42
Reputacja: 47
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #3 przez AtS dodane czwartek, 25 października 2007, 11:48

pablo modjo napisał(a):MOC!


powiem więcej
PODWÓJNA MOC !


bobek1906 napisał(a):Mój mały projekcik


taki mały to on nie jest ;) , zajebista sprawa bobek!
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
AtS
Old Star
Old Star
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 1148
Wątki: 67
Dołączył(a): niedziela, 4 czerwca 2006, 13:20
Lokalizacja: \/\/ - \/\/ /-\
Płeć:
Reputacja: 6
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #4 przez IOOT_DZIKO dodane czwartek, 25 października 2007, 13:25

Ależ żeś dał czadu , gratuluje pomysłu i cierpliwosci a także poświęcenia - super sprawa ... naprawde respekt stary .. :t_up:
Obrazek
I'm not a lowly scorpion. I'm so much worse.
I'm the fall of man...
Avatar użytkownika
IOOT_DZIKO
Polish BadAss
Polish BadAss
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 3041
Wątki: 113
Dołączył(a): niedziela, 4 czerwca 2006, 11:58
Lokalizacja: Lublin City
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 26
Płeć:
Imię: Patryk
W temacie: 1997
Wrestler: The Undertaker
Federacja: WWF
Piwa: 141
Reputacja: 56
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #5 przez robercik_88 dodane czwartek, 25 października 2007, 14:36

Normalnie po zewnętrznej pojechałeś. Kawał dobrej roboty.
Jak to ruuuszy!
Avatar użytkownika
robercik_88
Jobber
Jobber
 
9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 17 maja 2007, 14:11
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Reputacja: 0
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #6 przez kondzio dodane czwartek, 25 października 2007, 15:06

No przyciąga na dłużej, gratulacje !
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kondzio
Main Eventer
Main Eventer
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 490
Wątki: 80
Dołączył(a): wtorek, 6 czerwca 2006, 14:12
Lokalizacja: Sierpc
Płeć:
W temacie: 2004
Wrestler: Kurt Angle
Federacja: WWE
Piwa: 1
Reputacja: 1
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #7 przez Spear dodane czwartek, 25 października 2007, 21:27

Świetna sprawa, browar odemnie :]
Obrazek
Avatar użytkownika
Spear
Jobber
Jobber
 
9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 38
Wątki: 2
Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2007, 23:11
Płeć:
Reputacja: 0
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #8 przez Masterlock dodane piątek, 26 października 2007, 07:07

Brawo panie Bobek świetna robota
Obrazek
Avatar użytkownika
Masterlock
Jobber
Jobber
 
9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 24 sierpnia 2007, 09:02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 26
Płeć:
Imię: sEBASTIAN
W temacie: 2004
Wrestler: Chris Masters
Federacja: WWE
Reputacja: 0
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #9 przez LegendKiller dodane piątek, 26 października 2007, 15:36

Super Robota Bobek :) Fajnie, że mimo momentów zawahania udało ci się to dokończyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
LegendKiller
Old Star
Old Star
 
9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 1153
Wątki: 68
Dołączył(a): wtorek, 6 marca 2007, 22:14
Lokalizacja: Ruda Śląska
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 26
Płeć:
Imię: Kamil
W temacie: 1997
Wrestler: [Orton,Dragon]
Federacja: WWF
Piwa: 40
Reputacja: 68
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #10 przez Sejbla dodane piątek, 26 października 2007, 16:14

Bobek, dałeś czadu. Zajebisty tekst, który aż chce się czytać :t_up:
Avatar użytkownika
Sejbla
Midcarder
Midcarder
 
9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 280
Wątki: 18
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2007, 21:00
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 27
Płeć:
Imię: Rafał
Wrestler: The Undertaker
Federacja: WWE
Piwa: 71
Reputacja: 57
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #11 przez The_Icon dodane sobota, 27 października 2007, 10:57

Brawo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
The_Icon
Champion
Champion
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 1495
Wątki: 107
Dołączył(a): sobota, 6 stycznia 2007, 19:57
Lokalizacja: Gdańsk
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 27
Płeć:
Imię: Rafał
W temacie: 1997
Wrestler: The Rock/HBK
Federacja: WWF
Piwa: 26
Reputacja: 55
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #12 przez xazax5 dodane sobota, 27 października 2007, 11:10

DAMN!

Lubie wszelkiego rodzaju statsy i ciekawostki dlatego w tym momencie nieźle mi zaimponowałeś ;)
Fakt jest troche mały bo strasznie szybko sie go czyta :D
Ale na pewno jest to rodzaj tekstu do którego sie często wraca.
Liczę równiez na aktualizacje :)
Piwo jak najbardziej sie należy
Obrazek
Avatar użytkownika
xazax5
Lowcarder
Lowcarder
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 128
Wątki: 10
Dołączył(a): piątek, 6 października 2006, 12:35
Lokalizacja: WMGdańsk
Państwo/Country: Jamaica (jm)
Wiek: 28
Płeć:
W temacie: 1998
Federacja: WCW
Piwa: 1
Reputacja: 0
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #13 przez Pein dodane sobota, 27 października 2007, 22:29

Jeśli chodzi o aktualizacje to już nie ode mnie zależy, tylko od adminów, którzy mają dostęp do moderacji artykułu ;)
Do tego artykułu dojdzie jeszcze pełna lista wszystkich championów poszczególnych tytułów, ale to trochę potrwa zanim się uda zrobić ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pein
Midcarder
Midcarder
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Autor wątku
Posty: 279
Wątki: 6
Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2006, 16:45
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 28
Płeć:
Imię: Bartek
W temacie: 2005
Wrestler: Randy Orton
Federacja: WWE
Piwa: 1
Reputacja: -1
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Post #14 przez Norbi dodane sobota, 3 listopada 2007, 22:21

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Norbi
The Great One
The Great One
 
10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling10 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 2072
Wątki: 335
Dołączył(a): sobota, 3 czerwca 2006, 09:21
Lokalizacja: Zielona Góra
Państwo/Country: Polska (pl)
Wiek: 36
Płeć:
W temacie: 1998
Wrestler: Goldberg
Federacja: WWE
Piwa: 81

Post #15 przez milten24 dodane niedziela, 4 listopada 2007, 15:32

niewierze ze chcialo ci sie to robic,swietne,gdyby byla ocena to ja bym dal 20000.../10
Avatar użytkownika
milten24
Jobber
Jobber
 
9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling9 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 19:02
Płeć:
Reputacja: 0
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji

Re: Pasy mistrzowskie w WWE

Post #16 przez Miroslav Berg dodane poniedziałek, 22 marca 2010, 13:13

No Roboty Kawa l w to włożyłes:D
Duze Sie z tego dowiedziale:)
Ogramne Dzieki:)
Avatar użytkownika
Miroslav Berg
Jobber
Jobber
 
6 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling6 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling6 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling6 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling6 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling6 lat/a członkostwa na BGZ-Wrestling
 
Posty: 26
Wątki: 1
Dołączył(a): czwartek, 11 marca 2010, 22:06
Państwo/Country: Polska (pl)
Płeć:
Reputacja: 0
Dodaj punkt reputacjiOdejmij punkt reputacji


Powrót do Artykuły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
SiteMap