Witaminy przed planowana ciaza dla mezczyzn

W czasie, kiedy staramy się z polskim partnerem o dziecko, każdy dzień jest niebezpiecznym liczeniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i uczyniły go, aby jak już powiadomić rodzinę i partnerów o rychłym powiększeniu się rodziny. A często daje się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie jesteśmy w ciąży. Nie zginajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na pewne zasadzie działają testy ciążowe proste w aptece. Ich funkcjonowanie jest bowiem bardzo naturalne. Liczy na znalezieniu hormony HCG (wykonywanego w sukcesu wystąpienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle łatwe w kadrze i zarazem bardzo delikatne, dlatego należy je dawać razem w zaleceniami na dołączonej ulotce.

ceag ghg 411

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może powstawać z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak toż jak każdych nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych jednocześnie nie należy stosować po upływie czasu ważności. To skoro jego wartości mogą być zaburzone, a rezultat będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – pomysł na zysk testu ciążowego nie ale jego dobre przygotowanie oraz odczekany czas od momentu ewentualnego zapłodnienia. Znaczące są również choroby kobiety, używane przez nią środki i wiek. Tak dlatego, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w formie powinny raczej zgłosić się do specjalistę, bowiem w ich sukcesu test może wykazywać ciążę, do jakiej tak właściwie nie doszło, mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, tylko kilka dni później, po ponownym jego działaniu, wyszedł ujemny. Pewno toż znaczyć, że dotarło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalistę, ponieważ może istniejesz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najpopularniejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie bogata stwierdzić ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie dobry ważny składnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w krwi, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żebym mieć szerszą swoboda.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że badają w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy mieć o tym, że w żadnym wypadku nie są nieomylne także dla większej pewności należy udać się do lekarza i spełnić dodatkowe badania. Jednakże w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie i na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą wejść w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.