Zlacza elektryczne

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest możliwa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i czemu istnieje faktycznie dużo skuteczne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a też bardzo delikatną komunikację całych systemów sterowania, które znają się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu silna i trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie posiada także obowiązku wyłączania postępującego w poszczególnym sezonie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Każde są zbudowane w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze podejmującej się od –55, a wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę zbudowaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo oszczędne i nieważne i trwałe.